Ian Anderson "JETHRO TULL THE ROCK OPERA", 2015 Istanbul Konseri
Ian Anderson JETHRO TULL THE ROCK OPERA Tour, 2015 Istanbul

 POSTER of Ian Anderson JETHRO TULL THE ROCK OPERA Tour 2015 Istanbul
Ian Anderson JETHRO TULL THE ROCK OPERA Tour 2015 Istanbul POSTER

....... Ian Anderson JETHRO TULL THE ROCK OPERA Turnesi 2015 Istanbul Konseri; 05 Aralık 2015 ...... Konserin tüm Öyküsü, .......... TULLTURK ............. The Story of Ian Anderson JETHRO TULL THE ROCK OPERA Tour 2015 Istanbul; December 05, ...... TULLTURK ..........

 

IAN ANDERSON JETHRO TULL THE ROCK OPERA TURNESI
2015 ISTANBUL KONSERİ ( Story );

 

05.12.2015, JETHRO TULL THE ROCK OPERA Istanbul Concert;
Pek Yakında BURADA.... ( Coming Soon )
 JETHRO TULL THE ROCK OPERA Istanbul Concert 05.12.2015 by Bora Cetin ... JETHRO TULL THE ROCK OPERA Istanbul Concert 05.12.2015 by Bora Cetin

 


COMING SOON..


 

VIP TULLTURK & IAN ANDERSON Buluşması
( VIP TULLTURK Meet & Greet with IA );

 TAAB Istanbul VIP TULLTURK members 10.09.2012 by Bora Cetin

Pek yakında ( Coming Soon )

 

10.09.2012 by Bora Cetin ... 10.09.2012 by Bora Cetin ... 10.09.2012 by Bora Cetin ... 10.09.2012 by Bora Cetin ... 10.09.2012 by Bora Cetin

Sürecek....
( To be continued .... )

 

 


KONSER ÖNCESİ
( Preparations );

 

11.08.2012, Saat 13:28 ...........;
Sevgili TULLTURK üyeleri, Jethro Tull severler;
100 Kişi ile sınırlı, "VIP TULLTURK" biletlerimizin kalan bölümü'nün satışı sürmektedir.
Buna göre,
"VIP TULLTURK" bileti satınalmak isteyenler;
aşağıdaki ( Ne yapmalısınız ? ) sıralamasını izleyerek biletlerini satın alabilirler.

Kaçırmayınız.
Gelişmeleri TULLTURK sitemizden ve facebook sitemizden izleyebilirsiniz.
( Sorularınız için, benimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz )
Bora Cetin

14.07./ 27.06.2012, Saat 10:49 ...........;
Sevgili TULLTURK üyeleri, Jethro Tull severler;
10 Eylül 2012, "Thick As A Brick" Istanbul konseri için düzenlediğimiz "VIP TULLTURK" "Ayrıcalıklı" bilet uygulamamızın ilk bölümü 22 Haziran günü sonlanmıştır.
Biletler ( Özel basılı biletler + Deluxe Edition TAAB2 albümü + basılı ürünler. ) 27 Haziran Çarşamba günü adreslere gönderilecektir.
( Alıcı üyelerimize, kargo bilgileri e-posta adresleri aracılığı ile bildirilecektir.)
( Biletler, 29 Haziran'da postalanmaya başlandı... ve tüm gönderiler adreslerine teslim edildi. )

TULLTURK üyeleri için ayrılan 100 kişilk VIP bölümü'nün tüm biletleri'nin,
öngördüğümüz süre olan 22 Haziran'a kadar satılmaması nedeni ile;
100 kişilk kontenjanımız dolana kadar uygulamamızı "Ayrıcalık"sız olarak sürdüreceğiz.

Buna göre,
"VIP TULLTURK" bileti satınalmak isteyenler;
aşağıdaki ( Ne yapmalısınız ? ) sıralamasını izleyerek biletlerini satın alabilirler.
Bu duyurunun yapıldığı tarihten sonra VIP TULLTURK bileti alanlara;
1 - Özel ( 8 x 16 cm özel baskı ) Biletleri ile birlikte,
2 - Konser posteri ( 25 x 35 cm, 300gr kalın kuşe özel baskı ) ,
3 - Deluxe Edition TAAB2 albümü ( CD + DVD ) ( 48.50 TL değerinde ) gönderilecektir.
VIP TULLTURK Ticket PACKAGE
Bu dönemde VIP bileti alanların, "Ian Anderson ile buluşma" "Ayrıcalığı"ndan yararlanma şansı ne yazık ki olamayacaktır.

Az sayıda kalan VIP biletleri için acele ediniz.
Biletlerin bitişi, TULLTURK sitemizden ve TULLTURK facebook sitemizden duyurularacaktır.
( Lütfen, gün içerisinde sıklıkla bu siteleri izlemenizi öneririz. )
Gelişmeleri TULLTURK sitemizden ve facebook sitemizden izleyebilirsiniz.
( Sorularınız için, benimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz )

VIP TULLTURK Ticket of Ian Anderson TAAB Tour 2012 Istanbul
VIP TULLTURK Ticket of Ian Anderson TAAB Tour 2012 Istanbul

Ne Yapmalısınız ? ;
1-) Başvurularınızı; kalan Sınırlı Sayıdaki "VIP TULLTURK" biletleri bitene kadar sürdürebilirsiniz. ( Biletlerin bitişi, TULLTURK sitemizden ve TULLTURK facebook sitemizden duyurularacaktır. ).
2-) Öncelikle, KESİN olarak satınalmak istediğiniz bilet adedini ( Katılacak kişilerin Ad-Soyadı ile birlikte ), ( Kargo için gerekli olan ); “Ad-Soyad, Açık Adres ve Telefon No” içeren bilgileriniz ile birlikte, bora@boracetin.com adresine ( ve cc; boracetin@superonline.com ) adresine, “IAN 2012 b” başlığı ile göndermeniz gerekmektedir.
3-) Şiparişinizin alındığı bilgisi ile birlikte, tarafınıza; ödemelerinizi yapabileceğiniz banka hesap bilgileri ve diğer ayrıntılar gönderilecektir.
( Not; Konserde "Yaş sınırlaması" vardır. 18 yaş altı, Anne ya da Baba'ları ile konser alanına girebilir. )

İlginize teşekkür ederiz.
Konserde görüşmek üzere.
( First " VIP TULLTURK" tickets will be post on June 27. "VIP TULLTURK Package" contains; 1 - Collectable tickets; "Special Pressing" for every name ( 8 x 16 cm ), 2- Collectable Concert Poster, "Special Pressing" 300 gr. spc.paper ( 25 x 35 cm ), 3 - "Thick As A Brick 2" Deluxe Edition CD + DVD and 4 - Chance for the meet&greet with Mr. I. A. for 10 Lucky TULLTURK...!!!! )
Sevgiler.
( 1 Temmuz / 27 Haziran 2012, 11:15 )

Bora CETIN
TULLTURK
www.tullturk.com
www.facebook.com/tullturk
TULLTURK Logo

 

03.06.2012, Saat 23:10...........;
10 Eylül 2012 "TAAB Istanbul konseri" için, “TULLTURK Özel Bilet” uygulaması gerçekleştirilecektir.
( TULLTURK Fans VIP Ticket Organisation is ready. )
Açıklama aşağıda.

 

 Ian Anderson TAAB Tour 2012 Istanbul
Ian Anderson TAAB Tour 2012 Istanbul

TAAB 2012 Istanbul Konseri TULLTURK VIP Bilet Uygulaması ( TULLTURK VIP Ticket Details );

Sevgili dostlar, TULLTURK üyeleri. 30 Mayıs’ta açıklandığı gibi; “Ian Anderson 2012 TAAB Istanbul Konseri”; 10 Eylül 2012 Pazartesi günü, Maçka – Küçükçiftlikpark’da gerçekleşecektir. Konserin 400 kişi’lik “Sahne önü” ( 168 TL ) ve 6500 kişi ile sınırlı “Ayakta” ( 90 TL ) biletleri, Biletix üzerinden 4 Haziran Pazartesi günü satışa çıkacaktır. ( Konserde “Oturma” düzeni yoktur. )
2000 yılında başlattığımız ve her “Ian Anderson” ve “Jethro Tull” Türkiye turnelerinde gerçekleştirdiğimiz; “TULLTURK Özel Bilet” uygulamasını, bu konser için de; organizatör kurum "MOOD PRO" ve TULLTURK işbirliği ile gerçekleştireceğiz.

Buna göre; konser alanında, “Sahne” ile “Sahne önü” bölümlerinin arasında; 100 kişi ile sınırlı VIP alanı, “TULLTURK üyeleri”ne ayrılmıştır.

Başvuru sırasına göre belirlenecek “100” TULLTURK üyesi;
1-) “Ian Anderson ve grubu”nun, iki bölüm halinde yaklaşık 2 saat sürecek konserinde; “Thick As A Brick” ve “Thick As A Brick 2” albümleri’nin yanısıra, çok sevilen Jethro Tull parçalarının canlı yorumlarını da, “EN ÖN”den izleyecekler ve çalgılarının akustik seslerini de duyabileceklerdir.
2-) Yaşamboyunca saklayabilecekleri, “Kendilerine özel üretilmiş” konser biletlerine sahip olacaklardır. ( Konser girişi, TULLTURK üyelerine ayrılan VIP özel kapısından gerçekleşecektir. )
3-) Özel biletler ile birlikte, ( 48.50 TL ) değerindeki son albüm; “Thick As A Brick 2” nin “1 CD ve 1 DVD”den oluşan özel “Deluxe Edition” kopyası da, armağan olarak gönderilecektir.
4-) Ayrıca, başvuru numaraları arasında yapılacak çekiliş sonucu “10” şanslı TULLTURK üyesi, “Ian Anderson” ile konser sonrası “Buluşma” şansına sahip olacaktır. ( Tek imza, tek fotoğraf çekimi. )
Tüm bunlar için ödenmesi gereken VIP TULLTURK bilet bedeli ( 225 TL ) dir.
Biletlerinizin satış işlemi için, daha önceki ( 2000, 2004, 2004Ç, 2006, 2011 ) konserlerinde uyguladığımız sistemin benzerini uygulayacağız.
İşte, yapmanız gerekenler.

 

Ne Yapmalısınız ? ;
1-) Başvurularınız; 4 Haziran Pazartesi günü başlayacak ve 22 Haziran Cuma günü saat 17:00’de sonlanacaktır.
2-) Öncelikle, konser için KESİN olarak satınalmak istediğiniz bilet adedini ( Katılacak kişilerin Ad-Soyadı ile ), ( Kargo için gerekli olan ); “Ad-Soyad, Açık Adres ve Telefon No” içeren bilgileriniz ile birlikte, bora@boracetin.com adresine ( ve cc; boracetin@superonline.com ) adresine, “IAN 2012” başlığı ile göndermeniz gerekmektedir.
3-) VIP TULLTURK alanı 100 kişi ile sınırlı olduğundan, değerlendirmeler ileti gönderim önceliğine göre yapılacaktır. Şiparişinizin alındığı bilgisi ile birlikte, tarafınıza; ödemelerinizi yapabileceğiniz banka hesap bilgileri gönderilecektir.

Nasıl Satın Alacaksınız ? ;
4-) Bu iletiyi alışınızdan sonraki “5 işgünü” içerisinde; satın alacağınız bilet adedi kadar bedeli ( Kişi başına 225 TL olarak ); organizatör kurum “MOOD PRO”nun Garanti Bankası ya da Yapı Kredi Bankası hesap numaralarına “IAN 2012 Bilet Bedeli” açıklaması ile göndermeniz gerekmektedir. Bu süre içerisinde ödeme yapmayanlar, “Başvuru sıra” önceliği haklarını yitirecek ve yeniden başvurmak durumunda kalacaklardır. ( Süre bitmeden 100 biletin satınalınması durumunda, tüm üyeler TULLTURK sitesi, TULLTURK facebook sitesi ve e-posta’ları aracılığı ile uyarılacaktır. )
5-) Ödemenizi yaptıktan HEMEN sonra, ödeme bilgisini ( Dekont ); bora@boracetin.com adresine ( ve cc; boracetin@superonline.com ) adresine “TAAB 2012” başlığı ile gönderiniz. ( Biletlerin kısa sürede tükenmesi durumunda, fazladan ödeme yapılmasını engelleyebilmek ve haksız uygulama yapmamak adına, ödemenizden sonra “En Kısa Sürede” bilgilendirme yapmanızda yarar var. Başvuru sıranız, ödeme bilgilerinizin tarafıma ulaşmasının ardından geçerli olacaktır. )

Gönderim ;
6-) Bilet bedelleri’nin hesaba geçmesinin ardından, biletleriniz ve armağan CD’nizi içeren pakediniz, 25 Haziran‘dan itibaren ( 26. hafta ) verdiğiniz adrese “Kargo" ile gönderilecektir.
7-) Kargo gönderimleri “MOOD PRO” tarafından, Yurtiçi kargo ile indirimli olarak gerçekleştirilecek ve ücreti alıcıya ait olacaktır. Alıcı adresleri, Türkiye sınırları içerisinde, Yurtiçi kargo şirketinin ulaşabildiği adresler olacaktır. ( Pakedinizin kargo’ya verilme tarihi ve izleme numarası, tarafınıza bildirilecektir.)

 

Uyarı'lar... ! ;
1-) Konser alanına, DSLR ve profesyonel fotoğraf makinesi alınmıyor, küçük, basit olanlar serbest. ( Kamera’da yasak.)
2-) Konserde yaş sınırlaması vardır. 18 yaşından küçük olan izleyiciler, ancak YAKIN “Ebeveyn”leri ( Yalnızca Anne ve Baba. ) eşliğinde konser alanına girebileceklerdir.

Sorumluluk ;
1-) Bilet alışverişi ve CD ile birlikte gönderimi sorumluluğu, konser organizatörü "MOOD PRO" şirketine aittir.
2-) “Thick As A Brick 2” ( 2012 ) “Deluxe Edition” albümü’nün sağlayıcısı "EMI Türkiye"dir.
3-) TULLTURK ( Türk Jethro Tull Fan Klübü ), bu oluşuma; hiç bir ÇIKAR ve MADDİ BEKLENTİSİ olmadan, yalnızca JETHRO TULL sevgisi adına ve ülkemiz müziğine artı değer sağlamak amacı ile katkıda bulunmaktadır.

TULLTURK üyesi olarak gösterdiğiniz ilgiye teşekkürler.
Gelişmeleri TULLTURK sitemizden ve facebook sitemizden izleyebilirsiniz.
( Sorularınız için, benimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz )

Sevgiler.
( 3 Haziran 2012, 23:49 )

Bora CETIN
TULLTURK
www.tullturk.com
http://www.facebook.com/tullturk
TULLTURK Logo

......................................................................

Ian Anderson TAAB Tour 2012 Istanbul
Ian Anderson TAAB Tour 2012 Istanbul

28.05.2012, Saat 23:00...........;
2011 Türkiye turnesi Istanbul konseri öncesi ve sonrası birlikte olduğumuz IAN ANDERSON, 2012 Nisan'ında çıkacak yeni albümün müjdesini vermiş ve ayrılırken; "2012 de görüşürüz" demişti...
2012 Nisan'ında TAAB2 çıkıp, "TAAB Turnesi" netleşince ve İngiltere'deki ilk konserler başlayınca, IAN'daki tedirginliği görmüş, grubun performansının bir sonraki yıl daha iyi olacağını düşünmüştüm.
Bilindiği gibi "TAAB2 ( Thick As A Brick Two )", klasik Jethro Tull yerine IAN ANDERSON solo turne kadrosu ile kaydedilmişti. Bu kadro'da JETHRO TULL ekibinden "Martin Barre" ve "Doane Perry" yoktu...
TAAB2 ve TAAB Tour kadrosu şu isimlerden oluşuyor;
( Yanlarında JT olanlar, orjinal Jethro Tull üyesi. )

"Ian ANDERSON"; Vokal, flüt, armonika ve akustik gitar'da, ( JT )
"John O'HARA"; Piyano, akordeon ve tuşlu çalgılar'da, ( JT )
"David GOODIER"; Basgitar'da, ( JT )
"Florian OPAHLE"; Akustik ve elektrikli gitarlar'da,
"Scott HAMMOND"; Davul ve vurmalı çalgılar'da,
"Ryan O'DONNEL"; Geri vokal ve gereksiz artistliklerde....

 Banker Bets, Banker Wins live show in the UK 2012 Video
Ian Anderson & Group; Banker Bets, Banker Wins live show in the UK 2012 ( Photo Copyright © Martin Webb )

30.05.2012, Saat 09:10...........;
Bu grup her ne kadar TAAB2 yi kaydeden ekip ise ve bu albümü iyi yorumlayacak olsa da, 40 yıl önceki TAAB bundan daha zor ve konserde çalması da bir o kadar sıkıntılıydı. Bu nedenle, IAN'ı 2012 yerine 2013 de izlemek, çok daha iyi olacaktı.
Yıl içinde, bu konuyu birçok kez görüştüğümüz organizatör "MOOD Pro" ile, 28 Mayıs'ta görüştüm ve konser tarihini öğrendim.
Anlaşıldığı kadarı ile, "TAAB Tour" 2013 de devam etmeyeceği için, konser bu yıl oldu.....
Sağlık, olsun..
( 2013'de, "Passion Play"in 40. yılı.... Onun için de bir özel turne yapabilirler... Ancak, "Saksafon"u IAN'ın çalmayacağını şimdiden söyleyebilirim. )

Haberimiz olmasına rağmen, "Offical Jethro Tull" sitesinde açıklanmadan konseri açıklamama kararı almışken, bu sabah ( 30 Mayıs ) Biletix sitesi konseri koydu...
Ben bu satırları yazarken de, ( 30 Mayıs, 12:20 ) Offical JT sitesi, Istanbul konserini siteye ekledi....

Evet....
10 Eylül 2012 Pazartesi günü, Istanbul Maçka - Küçükçiftlik Park'da ....saat 20:00'de, "THICK AS A BRICK" konseri için hazırlıklı olun... !
TULLTURK Fan Klüp üyeleri için ÖZEL bilet yapacağız. ( Belki, sahne önü vs. gibi sürprizler de olabilir.... )
Acele etmeyin.

 

Biletler ( Tickets );
Ian Anderson TAAB Turnesi 2012 Istanbul Konseri Biletleri, 31 Mayıs 2012 günü satışa Sunulmuştur.
( TULLTURK Fan Klüp üyeleri için ÖZEL bilet yapacağız. ( Belki, sahne önü vs. gibi sürprizler de olabilir.... ) )
Çok acelesi olanlar, Biletix Logosunu tıklayarak normal biletlerini alabilirler.
Click to Buy Ticket
( Out of the TULLTURK members, can click to buy Ian Anderson TAAB Tour 2012 Istanbul Tickets. )

 

Sevgiler.
( 28 Mayıs- 30 Mayıs 2012, 18:00 )
Bora CETIN
TULLTURK
www.tullturk.com
TULLTURK Logo

 


VIDEO'lar ( );
Banker Bets, Banker Wins ( Offical video live show in the UK 2012 )
( More Videos.... Coming Soon. )


OZEL RADYO PROGRAMI ( Spc. Radio Programme at TRT );
Ian Anderson 2012 TAAB Istanbul Konseri için, Bora Çetin'in hazırladığı özel program TRT Radyo3'de. Bora CETIN'in hazırladığı "Rock Efsaneleri"; 6 Eylül Perşembe ve tekrarında 9 Eylül 2012 Pazar günü saat 17:00 de TRT radyo 3 de.
Yapımcı ve sunuculuğunu Bora CETIN'in üstlendiği programı, Radyolarınızdan, Uydu alıcılarınızdan ve Internet üzerinden Canlı dinleyebilirsiniz.
Ayrıntılar için; www.rockefsaneleri.com linkini tıklayınız.
Ian Anderson TAAB Tour 2012 Istanbul special radio programme on TRT ( National Turkish Radio Television Co. ) Radio3. Bora CETINs weekly radio programme "Rock Efsaneleri" ( Rock Legends ) on TRT Radio3. on September 6 and 9, 2012 Friday and Sunday at; 17:00 - 18:00 Turkey time ( London: 15:00 Or check the GMT from site ). You can listen from the Internet live ( with Media Player ) . For the details, please click; www.rockefsaneleri.com link. ( RADYO3 LIVE ) Enjoy....


BASIN'DA IAN 2012 TAAB ISTANBUL KONSERİ ( Press & Articles & Rewievs )
Hazırlanıyor. Çok Yakında burada.
( Press & Articles & Rewievs are Ready .. Coming Soon. )


LINKLER ( Links )
Offical JETHRO TULL sitesi.
Organizatör MOOD PRO sitesi. ( Promoter's offical page )
Organizatör MOOD PRO Facebook sitesi. ( Promoter's facebook page )
Ian Anderson Istanbul 2012 TAAB Konseri Facebook etkinlik sitesi. ( Promoter's facebook event page )
Bizim TULLTURK Facebook sitesi. ( Tullturk facebook page )
( More Links .. Coming Soon. )


 Signed POSTER of Ian Anderson TAAB Tour 2012 Istanbul
Ian Anderson TAAB Tour 2012 Istanbul POSTERi İmzalı

 

TULLTURK Pages Copyright ©2017 By BORAÇETİN®
Bu sayfada yer alan tüm yazı ve fotoğraflar "TULLTURK"e aittir, izinsiz alıntı yapılamaz, kullanılamaz.
( Care of Copyright Please www.tullturk.com )

Ian Anderson JETHRO TULL THE ROCK OPERA, Tour 2015 Istanbu Page
Last Update ; 19 Kasım ( November ) 2017, 00:30

 

Go Back TULLTURKIYE Page