BLACKMORE'S "Istanbul" NIGHT

Bilet Organizasyonu ( Ticket Org. )

 

BN Ticket
( BN Ticket )

BN Ticket
( BN Ticket )

Blackmores Night Biletleri : Fan klüp üyelerimiz için, özel ve ayrıcalıklı yer satışına 29. haftadan itibaren başlanacaktır. JETHRO TULL organizasyonunda TULLTURK'ler için uygulanan sistem, aynen geçerli olacaktır. ( İzlenecek yol aşağıda verilmiştir )

Bilet Siparişiniz : Biletix tarafından satışa çıkartılacak Blackmores Night, 11 Temmuz 2004 konserinin, İstanbul Yedikule Zindanları biletlerinin bir bölümü, daha önceden Fan Klüp üyelerine verdiğimiz söz doğrultusunda, MAJOR güvencesi ile bizlere ayrıldı.
Orta bloğun en seçkin ve güzel ön sıraları, ayrıca ilk iki sıra'nın bir bölümü, KOSTÜMLÜ gelecek üyelerimiz için ayırıldı.
Toplam olarak 50 koltuğumuz var.
Yedikule Zindanları Oturma Planında yer numaraları yoktu, ben fikir vermesi açısından planı yeniden elden geçirerek sıra olarak numaralandırdım. Ayrıca ekteki "Excell" formatlı dosya yüklendiğinde yerler tabloda görünüyor.
Yedikule Zindanları, benim bilmediğim bir konser alanı. Düz zemin, yani Anfitiyatro değil, ancak söylendiğine göre, ortada kurulan sahne, 2 mt. yüksekte kalmakta ve her sıradan rahatça izlenebilmekte imiş. " YEDİKULE Planı "nı tıklayınız.

Yedikule Planı
( Yedikule Planı )

 

Oturma Tablosu, Excell Formatında
( Otuma yerlerini gösteren tablo;
Excell formatındadır, yüklemeniz gerekir )

Bilet Fiyatları ;
Major tarafından belirlenen ve Biletix tarafından satışa çıkarılacak biletlerin, fiyatı şu şekilde ;
A Blok : 50 Milyon ( Biletix'de komisyon ile 58'e geliyor )
B Blok : 40 Milyon ( Aynen... )

Buna göre, üyelerimiz için ayrılan (yaklaşık 50 ) adet özel koltuğun fiyatları ise şu sekilde olacaktır ;
A2 / A3 / A4 Blokları'nın kostümlü 1.,2. sıraları ve A2-3/4. ve A4-3/4. sıralardan ve A3-3/4/6. sıralardan bize ayrılan koltuklar : 55 Milyon

Not: Yurtdışındaki "Fan Klüp" lerin olanakları ölçüsünde sıkça uyguladıkları, ülkemizde ise yanlızca Fan Klüp üyelerimiz için tasarlanan bu özel uygulamanın amacı; ülkemizde ilk kez konuk edeceğimiz Blackmores Night'ı, üyelerimize en iyi yerler'den izletebilmektir.
Fan Klüb'ümüzün kuruluşu hiç bir çıkar gözetmemesine rağmen, yukarıdaki bilet fiyatlarında görülecek fark, Blackmores Night'ı İstanbul'da en iyi ağırlayabilmek adına, karşılama, uğurlama, ikram, pankart vb. gibi giderleri karşılayabilmek amacı ile kullanılacaktır.
Bilgilerinize, B.Ç.

Nasıl Satın Alacaksınız ? ;
1-) Haksız uygulamaların önüne geçebilmek ve üyelerimizin bu uygulamadan eşit olarak yararlanabilmesi için, kişibaşı bilet alımını 6 adet ile sınırladık.
2-) Öncelik, doğal olarak erken davranabilen üyelerimizin olacaktır. ( Tablo'da, başvuru sırasını görebilirsiniz )
3-) Geri dönüş sırasına göre belirlenen istediğiniz adet kadar koltuk numaralarınız tarafınıza ayrılacaktır.
4-) İstediğiniz koltuk adedi için ödeyeceğiniz toplam bilet ücretinizi size bildirilecek bir Garanti Bankası hesap numarasınna yarırdıktan sonra, hesaba yatırılma bilgisini e-mail mesajı ile Bora ÇETİN'e ileteceksiniz.
5-) Bilet bedelinin hesaba geçmesiyle, koltuk numaraları ile birlikte biletleriniz, verdiğiniz adrese "Yurtiçi Kargo" ile gönderilecek ve kargo bilgisi tarafınıza e-mail mesajı ile bildirilecektir.
6-) Kargo ücreti alıcıya ait olacak. Alıcı adresleri, Türkiye sınırları içerisinde, Yurtiçi Kargo şirketinin ulaşabildiği adresler olacaktır.
7-) Satışlar, 14 Haziran 2004, Pazartesi günü başlayacak ve 24 Haziran 2004, Perşembe günü saat 15:00'de sonlanacaktır !
Satışlar sürmekte, 50 biletin 5'i halen duruyor ! .....

Bu sistem, Türkiye'de ilk kez ; 30 Mayıs 2004 Jethro Tull konserinde, 121 TULLTURK üyesi için başarı ile uygulanmış ve çok olumlu eleştiriler almıştır.

 

KOSTÜM'lü yer'ler için UYARI ! ;
Kostumlu On Sıra
En ön iki sıra için;
Otantik,
Eski dönemi çağrıştıran,
Tarihi,
Geleneksel,
giysi koşulu vardır. Bu koltuklara bilet alanlar, ancak bu tür giysileri giyip gelerek bu koltuklarda oturabileceklerdir. Bu sıralarda oturmayı planlayan ve Blackmores Night'ı "En Önden" izleme ayrıcalığı'na sahip olmak isteyen sevgili üyelerimizin, bu koşula kesinlikle uymaları gerekmektedir. Bu tür giyisi giymeden gelip, bu sıralarda bileti olan izleyiciler, asla bu yerlere oturtulmayacaklardır ! ( arkalarda, neresi boş ise oraya alınacaklar ). Lütfen bu " BLACKMORE " kuralı'na çok özen gösterelim !.

DİKKAT !!.... Ön 15 sıra için, SİGARA İÇME YASAĞI Vardır ....

 

BİLETİX'den bilet almak için ;
Biletix'den Blackmores Night Bileti

 

Son Güncelleme ( Last Updated ) : 8 Temmuz ( July ) 2004, 21:02

Copyright ©2004, Bora CETIN
Bu sayfada yer alan tüm yazı ve fotoğraflar "Bora CETIN"e aittir, izinsiz alıntı yapılamaz, kullanılamaz.